ЕВРОМАЙДАН...?
Добро пожаловать на Донецкий форум. 62 свободный форум Донецка!.
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 5 из 5
 1. #1
  Житель Достижения:
  1 год регистрации1000 Experience Points

  Регистрация
  10.12.2011
  Адрес
  ДОНБАСС
  Сообщений
  57
  Очки
  2,501
  Уровень
  11

  ЕВРОМАЙДАН...?

  ...прикольно-интересные вещи начали происходить - кабинет министров, якобы, "вирішив призупинити підготовку до підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом. Про це сказано в розпорядженні Кабміну від 21 листопада."...
  ""Призупинити процес підготовки до укладання угоди про асоціацію між Україною, з одного боку, і ЄС, Європейським Співтовариством з атомної енергії та їх членами, з іншого боку", - сказано в розпорядженні.
  Кабмін також призупинив дію свого рішення від 18 вересня 2013 року "Про підготовку до підписання проекту Угоди про асоціацію між Україною, з одного боку, і ЄС і його членами, з іншого боку".
  Згідно з розпорядженням, це рішення прийнято з метою вжиття заходів із забезпечення національної безпеки України і для більш детального вивчення та опрацювання комплексу заходів, які необхідно здійснити для відновлення втрачених обсягів виробництва і напрямів торговельно-економічних відносин з Росією та іншими членами СНД."

  ...........
  ...зразу даже аж подумалось: "Ну неужели РАЗУМные мысли "им" в голову начали приходить?!!..."...
  ...........
  ..."У Донецьку "євромайдану" не буде. Про це сьогодні заявив Донецький міський голова Олександр Лук'янченко.

  "У Донецьку "євромайдану", я думаю, не буде такого, як дехто очікує. Бо раніше були соцопитування зроблені, і за цими опитуваннями лише 27% бажали йти в Євросоюз", - пояснив Лук'янченко.

  Зі слів мера, погіршення відносин з Російською Федерацією негативно відбилося на економіці України.

  "Сьогодні всі говорять, що ми відмовилися від євроінтеграції - ніхто не відмовлявся, але потрібно зробити паузу, мабуть, і озирнутися, що дасть цей сьогоднішній вступ і які наслідки будуть", - додав мер Донецька."...
  .............
  ...затем розпочався ЭВРОМАЙДАН.....
  ...
  "Україною покотилася хвиля євромайданів!
  У кількох обласних та районних центрах України відбуваються мітинги проти призупинення підготовки до підписання угоди про асоціацію з ЄС.
  Участь у них беруть представники опозиційних сил, громадські активісти та місцеве населення. Усі заходи відбуваються виключно з прапорами України та Євросоюзу, без політичної символіки.
  Так, у Львові, на відміну від ранку, коли були переважно студенти, на вечір прийшли практично всі категорії населення.
  "Площа перед пам’ятником Тарасу Шевченку наповнилась буквально за 20 хвилин, людей було десь 10 тисяч. Спершу людей розважала музика, потім офіційний початок, коли гімн співала вся площа", - пише на своїй сторінці у Livejournal користувач Forko.
  За його даними, партійних прапорів на акції не було, хоча були присутні представники "Свободи", "Батьківщини" та "Удару".
  Суть виступів спікерів зводилась до того, щоб відстояти угоду на асоціацію – у Львові або в Києві.
  Організатори акції підтвердили, що "майдан" у Львові є безстроковим - людей просять залишатись на ніч.
  На площі встановили великий намет, записують усіх охочих їхати у суботу до Києва на столичний "євромайдан".
  Користувачі Facebook повідомляють: "Якщо бачите у Twitter повідомлення про те, що #Євромайдан начебто розійшовся (у Києві, Львові, деінде) - не вірте, це провокації. Ніхто не розходиться, людей стає дедалі більше"...
  ...
  Окрім того, як повідомляють "Українські новини", у Чернівцях, Сумах, Вінниці, Кривому Розі, Харкові та Донецьку від 100 до 500 людей також провели мітинги проти призупинення підготовки до підписання угоди про асоціацію з ЄС.
  Так, у Чернівцях учасники мітингу скандували "Україна — це Європа", тримали лозунги"Чернівці за асоціацію", "Ми це ЄС", "Україно не зупиняйся", пише "Молодий буковинець". У своїх виступах активісти засуджували дії уряду та закликали краян не залишатися осторонь, брати участь у мітингах у Чернівцях та Києві та вимагати від влади виконати умови на шляху до Угоди про асоціацію...
  ..."
  ...
  Так вот шо я думаю... - ПРИКОЛЬНО-ХИТРЫЙ ХОД!
  ...шли-шли к подписанию договора с еврейСОЮЗОМ....а теперь ,типа:"Ша! - уже никто никуда не идёт..."

  "...надо ж как-то же вроде бы то каким-то способом и у НАРОДА Украины спросить согласия по решению вступления в евросоюз... только..., а вдруг НАРОД скажет: "НЕТ!!!"...тогда - пипец...полный причём..."- так подумали "наши" власть-имущие чиновники...
  ...и придумали такой хитрый ход - "Мы(кабмин) - против быстрого решения о вступлении Украины в евросоюз!...тут быстро решатьСя низззя - надо ,типа, подумать хорошенько (дня два-три... ну...хотя бы за выходные - пятницу-субботу-воскресенье...)..."
  ...за кулисами всего этого "ёПерного театра", проплачивают типа-митинги и типа-всего украинского народа с громкими лозунгами: "Україна — це Європа", "Ми це ЄС", "Україно не зупиняйся", "Україна в ЄС!", "Зек до Європи не веде, а тільки на нари", "Україна і ЄС - сильніше разом!", "Стоп зек!"... - НУ ВОТ ЖЕ Ж - ВОЛЕ-ИЗЪЯВЛЕНИЕ УКРАИНСКОГО НАРОДА!!! ЧЁ Ж ТУТ НЕ ЯСНО? - УКРАИНЦЫ ОООЧЕНЬ ХОТЯТ В ЕэС!!! - НУ ВЕДЬ ВСЕ-ТО УЖЕ ВИДЯТ - ВО ВСЕХ ГОРОДАХ НАРОД ПОДНЯЛСЯ ЗА ЕВРОСОЮЗ!!! ........
  ...и ,типа, - чем не референдум, о котором говорили желающие спросить у народа?!! - референдум и есть!!!...
  ...
  ...а в понедельник наш президент (сокращ. - презик), выступит с обращением по тЭлЭбаченню и скажет: "Ну смотрите мне!!! - видит бог - я сопротивлялся, как только мог! - вы (народ ,типа, украины) сами ОООчень-приОООчень захотели в этот проклятый евросоюз!!! ...ну...в таком случае... - ладно, я согласен - в евросоюз - значит в евросоюз...- я ,как ваш презик, рад выполнить волю "типанарода", лишь-бы "все" были довольны...здровы...а ,что самое главное - живы!..."
  ...
  ...и всё! - финита ля комедия! - всё случилось по воле ,якобы, народа украины.... ДОБРО ПОЖАЛОВАТЬ В еврОПУ!!!....ну ведь, какой красивый развод!!! не находите?!!
  ...
  ...грустно...
  КОЗАЦЬКОМУ РОДУ - НЕМА ПЕРЕВОДУ!!!
  КАЗАК КАЗАКУ - БРАТ, А НА ВОЙНЕ - ВО СТО КРАТ!!!

 2. #2
  Новичок
  Регистрация
  27.11.2013
  Сообщений
  3
  Очки
  6
  Уровень
  1
  Согласен, меня тоже посещали подобные мысли насчет "развести" с их стороны, но как-то все слишком "закручено", как бы Януковичу не подставить самого себя. Он сейчас трусится за президентский второй срок. Почему и затеял всю эту чехарду с ЕС. А так, если он подпишет договор, то потеряет много голосов на Востоке, Юге, т.к. большинство здесь против договора, и даже теперь если и подпишет, то спасибо скажут не ему, а всем этим "впопузиционерам". Так что не понятно, что он выгадал. В то что он печется о будущем Украины верится меньше всего.

 3. #3
  Новичок Достижения:
  Tagger Second Class

  Регистрация
  15.12.2013
  Сообщений
  5
  Очки
  16
  Уровень
  1
  Бедные... холодно сейчас на майдене то

 4. #4
  Житель Достижения:
  1 год регистрации1000 Experience Points

  Регистрация
  08.11.2013
  Сообщений
  45
  Очки
  1,544
  Уровень
  8
  Лидеры майдана прибегли к таким вот событиям чтобы оживить майдан?

 5. #5
  Новичок Достижения:
  1 год регистрации1000 Experience Points

  Регистрация
  30.01.2014
  Сообщений
  5
  Очки
  1,229
  Уровень
  7
  Майданутых греет кого энтузиазм, кого приказ, кого грошенята, а кого и обычный такый страх за свое (и нэ тилькы) життя, бо багато вуйкив хотилы вже давно бросыть всэ и додому пойыхаты, до свойых жинок, та нэ тут то було..


  Все греет майданутых, но только не любовь до Витчизны.
  Последний раз редактировалось Михаил Спасский; 30.01.2014 в 21:49.


 

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения